Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri

+7
iRemm_
babyish
feveran
safa_26
bushra
lucifer
MetallManiac
11 posters
YazarMesaj
MetallManiac
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Elektro Gitarist
MetallManiac

Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Empty
MesajKonu: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeSalı Ocak 23, 2007 1:53 am

Evet arkadaşlar neler yapıyoruz, işlerimiz ne, okuduğumuz okullar hangileri kısaca bilgi verirseniz sevinirim
http://www.rockkorkusu.yuz.biz
lucifer
Co-Admin
Co-Admin
lucifer

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePerş. Mart 01, 2007 9:29 am

nişantası anadolu lisesi affraid
bushra
Rockkorkusu Grubu istanbul Temsilcisi
Rockkorkusu Grubu istanbul Temsilcisi
bushra

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 1:34 am

NAPALIM BE ABİ BİLDİİN TİPİK ÖÖRENCİ HAYATI İŞTE TEK DİZE SIRADAN Smile SINAWLARDR ŞUDR BUDR GEÇİO ZMN AMA Bİ YAZ GELN O YAZ Bİ GELSN .,.,..,Laughing OOOOOOOOOOOF OF Sad
safa_26
Rockkorkusu Grubu Kurucusu & Site Müdürü
Rockkorkusu Grubu Kurucusu & Site Müdürü
safa_26

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 8:52 am

hea yaw oku oku bitmiyo naparsın eğitim şart
lucifer
Co-Admin
Co-Admin
lucifer

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 7:39 am

aynı zamanda kendi çapında yazar..
feveran
Rockkorkusu-Rap Ekibi
Rockkorkusu-Rap Ekibi
feveran

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 5:43 am

bilgisayar teknolojisyle uğraşıyorum ayrıcada hiphop kültüründen olan herşeyle özellikle rap le ilgielniyorum kayıtlr feln feln
babyish
EMREAYDIN(FAN)-kROCKer
EMREAYDIN(FAN)-kROCKer
babyish

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 6:52 am

slmmmm millet ben seda...sıkı EMRE AYDIN fanlarındanım...umarım güsel vakit geçiririm...Smile
babyish
EMREAYDIN(FAN)-kROCKer
EMREAYDIN(FAN)-kROCKer
babyish

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 7:51 am

bu arada öğrenciyim...silent
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 5:20 am

akdeniz üniversitesini bıraktım arkadaşlar. 3 senedir heavy metal ve trash metalle ilgileniyorum ve brutal vokalim. tekrar sınava hazırlanıyorum Very Happy Very Happy Very Happy
MetallManiac
MetallManiac

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 10:23 am

MetalHornet demiş ki:
akdeniz üniversitesini bıraktım arkadaşlar. 3 senedir heavy metal ve trash metalle ilgileniyorum ve brutal vokalim. tekrar sınava hazırlanıyorum Very Happy Very Happy Very Happy

Ben akdeniz bile okuyamadım study şimdi tek bir hedefim var grubumu kaybetmeden yükselmek Arrow MetallHornet yeni vokalistimiz arkadaşlar umarım grubumuzu begenmişsinizdir. Rock Müzik Nereye Rockkorkusu oraya lol!
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 3:42 pm

MetallManiac demiş ki:
MetalHornet demiş ki:

Ben akdeniz bile okuyamadım study şimdi tek bir hedefim var grubumu kaybetmeden yükselmek Arrow MetallHornet yeni vokalistimiz arkadaşlar umarım grubumuzu begenmişsinizdir. Rock Müzik Nereye Rockkorkusu oraya lol!

aynen öyle dostum devam ediyoruz askerden dönünce çok büyük şeyler yapıcağımızada eminim.
MetallManiac
MetallManiac

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 1:39 am

Saol dostum yanımda sizin ğibi dostlarım olduğu sürece hiçbirzaman yıkılmam... Son 50 gün arkadaşlar 50 gün sonra antalyadayım ve konserlere başlıyoruz.. Sizden tek isteğimiz yorumlarınızı eksik etmeyin bizden
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 5:48 am

senin istediğin yorum olsun biz sana sonuna kadar destek veririz merak etme...Cool
iRemm_
Bizden Biri
Bizden Biri

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 7:27 am

slm.. bnd öğrenci milletindnim:king: .ayrıca avukat olmaq istiorm..Wink
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 9:54 am

hoşgeldin aramıza irem Smile öğrencilik gerçekten zor iş hemde lise öğrencisi olmak daha zor Smile
_DxxL_
(Teknik Servis) Ses-ışık-görüntü-sistemi Sorumlu Müdür
(Teknik Servis) Ses-ışık-görüntü-sistemi Sorumlu Müdür
_DxxL_

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 8:42 am

HERKESE MERHABALAR
BEN KORAY GRUBUN TEKNİK SORUMLUSUYUM.
KONSERLERDE SAHNEYE ÇIKAMASAMDA SAHNE ARKASINDA ARKADAŞLARIMIZIN
YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMAMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM.
AYRICA AKDENİZ ÜNİ.2. SINIF ELEKTRONİK HABERLEŞME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.
Hyuuga
Halden anlayan
Halden anlayan
Hyuuga

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 9:12 am

Konihiciwa Arkadaşlar!

Nedendir Nasıldır Düştük Belirsiz.Lakin Saygıdeğer Arkadaşlarımın Daimi Yanında Ve Arkasında olacağım. Destursuz Olmaz Değilmi?

Saygılarımla Beraber
Halden Anlayan
Hyuuga
Halden anlayan
Halden anlayan
Hyuuga

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 9:14 am

Lakin Acemi Rockcı Sıfatını Pek Tasfip Etmedim.

Saygılarımla Beraber
MetallManiac
MetallManiac

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 9:40 am

Bu sadece rütbe yazdığın mesaj sayısına göre değişiyor ama oraya ne yazılmasını istiyorsan söyle yazalım aramıza hoşgeldin...

Rockkorkusu Grubu
Misafir

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 5:51 am

ARAMIZA HOŞGELDİNİZ KORAY VE ERKAN ABİCİM HER YERDE TANIRIM ERKAN ABİMİ VE KORAYI Smile
Hyuuga
Halden anlayan
Halden anlayan
Hyuuga

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 10:05 am

Kusura kalmayın a dostlar ilk mesaj heyecanından tekabul meslek belirtmemişiz.

Aslına kalırsa 22 gün sonra etleşecek ama şu an için umut vadeden (zanaat ögrendiğim üstadın tabiri ile) sanatçı olarak kendimi bu forum konusuna icra edebilirim. Cizim, Müzik, Fotograf, Heykel Allah ne verdiyse döktürmeye çalışıyoruz.

Profesyonelitem HALDEN ANLAMAKTIR, çok güzel HALDEN ANLARIM hmmm.

Saygılarımla Beraber
MetallManiac
MetallManiac

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 10:54 am

önemli değil dostum bizde sizler için elimizden geleni yapıcaz rock çoşkusuyla yaşıyoruz hepimiz.
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 6:53 am

bütün kardeşlerime tüm saygıalrımla hoşgeldiniz diyorum Smile
MetalBöcek
Rockkorkusu Grubu KURUCUSU & Lead gitar
Rockkorkusu Grubu KURUCUSU & Lead gitar
MetalBöcek

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 11:29 am

ben akdeniz üni inşat müh de okuyom ...
pasif
Rock Korkusu Üyesi
Rock Korkusu Üyesi
pasif

MesajKonu: Geri: Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri   Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:25 am

ben lise öğrencisiyim hemde seneye öss si olan bir öğrenci çok korkuyorm yaa tavsiyelerinizi bekliyorm korkumu nasl atlatacağımı bilmiyorm

Rockkorkusu Üyelerinin Meslekleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rockkorkusu Demolar