Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

____DİKKATLİ OKUYUN_____

2 posters
YazarMesaj
MetalBöcek
Rockkorkusu Grubu KURUCUSU & Lead gitar
MetalBöcek

____DİKKATLİ OKUYUN_____ Empty
MesajKonu: Geri: ____DİKKATLİ OKUYUN_____   ____DİKKATLİ OKUYUN_____ Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 7:41 am

biz sürekli oturup konuşmuyormuyuz bazı şeyleri mert....problem neyse konuşmuyormuyuz....bazı şeyler vardır bir sefer de höt diye olmaz sen de biliyosun bunu....zaman alır...uğraştırır...ama muhakkak olur...gruptan çıkacaksan da adam gibi oturulur konuşulur ve eyvallah denir...bu yaptığın güzel değildi nese bu tartışılır boşver...geçen stüdyoda ne çalındıysa herkesin ortak istediği şarkılardı ve herkes eylendi çaldı söyledi...problem yoktu ve ilk provaydı...aceleye de gerek yoktu...neyse...yine de güzeldi...eyvallah...
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: ____DİKKATLİ OKUYUN_____   ____DİKKATLİ OKUYUN_____ Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 8:26 am

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_DxxL_
(Teknik Servis) Ses-ışık-görüntü-sistemi Sorumlu Müdür
(Teknik Servis) Ses-ışık-görüntü-sistemi Sorumlu Müdür
_DxxL_

MesajKonu: Geri: ____DİKKATLİ OKUYUN_____   ____DİKKATLİ OKUYUN_____ Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 10:17 am

MErt ben senin pireyi deve yapmana alışkınım.Umarım pişman olmazsın ileride.Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow confused confused Arrow Arrow Arrow Arrow
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: ____DİKKATLİ OKUYUN_____   ____DİKKATLİ OKUYUN_____ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 6:16 am

ARTIK KONUYU FAZLA UZATMASANIZ DİYORUM GEREKSİZ TARTIŞMALARADA GİRMEK İSTEMİYORUM.

BU ARADA BİRİSİ YETKİLERİMİ ADAM AKILLI ALSIN VE SİTEDEN BENİ BANLASIN BİLMİYORSADA UĞRAŞTIRMASIN BENİ.Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
MetalBöcek
MetalBöcek

MesajKonu: Geri: ____DİKKATLİ OKUYUN_____   ____DİKKATLİ OKUYUN_____ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 6:53 am

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: ____DİKKATLİ OKUYUN_____   ____DİKKATLİ OKUYUN_____ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 2:01 pm

hangi aklı selim insan aldıysa teşekkürlerimi sunarım....

____DİKKATLİ OKUYUN_____
1 sayfadaki 1 sayfası