Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Türk Rock Tarihi

2 posters
YazarMesaj
MetallManiac
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Elektro Gitarist
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Elektro Gitarist
MetallManiac

Türk Rock Tarihi Empty
MesajKonu: Türk Rock Tarihi   Türk Rock Tarihi Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 11:59 pm

Tam olarak bilmek gerekiyor bunu, yakın zamanda gerçekleşenlerin bu köklü tarihe katkılarını az çok biliyoruz. Ancak işin en başına, doğuşuna dönmek lazım, dünyadaki Rock akımının ülkemizi nasıl etkilediği, nasıl katkılarda bulunduğu...
Bunları birer rock sever olarak hepimiz bilmeliyiz. Buyrun!
http://www.rockkorkusu.yuz.biz
MelankolicA
Rockkorkusu Grubu (Alım-Satım & Müdürü)
Rockkorkusu Grubu (Alım-Satım & Müdürü)
MelankolicA

Türk Rock Tarihi Empty
MesajKonu: türk rock   Türk Rock Tarihi Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 11:48 am

ÜçHürel,erkut taçkın,erkin koray,moğollar,cem karaca,barış manço Türk rock tarihinin kurucularındandır.erkut taçkın Türkiye ye ilk elektrik gitar getiren adamdır
MetallHo
Misafir

Türk Rock Tarihi Empty
MesajKonu: Geri: Türk Rock Tarihi   Türk Rock Tarihi Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 4:08 pm

MelankolicA demiş ki:
ÜçHürel,erkut taçkın,erkin koray,moğollar,cem karaca,barış manço Türk rock tarihinin kurucularındandır.erkut taçkın Türkiye ye ilk elektrik gitar getiren adamdır

evet dostum sonralardan devam ettirenleride unutmamak gerekir özelliklede cem özkanı...

Türk Rock Tarihi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2007'nin favori rock grubu
» 9.istanbul rock festivali demo basvurulari