Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kargoda Dikkat etmeniz gerekenler

YazarMesaj
MetallManiac
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Elektro Gitarist
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Elektro Gitarist
MetallManiac

Kargoda Dikkat etmeniz gerekenler Empty
MesajKonu: Kargoda Dikkat etmeniz gerekenler   Kargoda Dikkat etmeniz gerekenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 6:07 am

Bugün gelen son kargo artık canımı sıktı ben de sizlerle paylaşayım dedim arkadaşlar.. kargo yollarken çok basit bir iki husus var siz bunlara dikkat etmiyorsunuz edin daha ucuza yollayın...

--- Yurtiçi kargodan başka bişey kullanmayın diğerleri gayet yetersiz ve özensiz..

--- Eğer imkanınız varsa Şubeden alın , şubeden şubeye yollayın daha ucuz olsun.

-- Orda küçük poşetler var onlara koyun kargoyu öyle kocaman paket yapmanıza gerek yok. Daha ucuz oluyor böyle.

-- Eğer üniverste öğrencisi iseniz hatırlatın bunu indirim var buna da..

Şimdi bu seçeneklerle elimizde ne var söyleyeyim... ben 3 liraya yolluyorum siz aynı paketi bana 8 9 liraya yolluyorsunuz bu beni üzüyor.. zaten aldığımız aletlerden 3 lira 5 lira kısmaya çalışırken bir de bu kargonun binmesi sinirlendiriyor beni günde 3 ile 5 kargo alıyorum habire zarara giriyorum.. bu başlık silinene kadar birileri görürse öğrenirse ne ala..
http://www.rockkorkusu.yuz.biz

Kargoda Dikkat etmeniz gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası