Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

şebnem ferah - DVD içeriği

4 posters
YazarMesaj
fosil.06
Rock Çoşkusu Yaşıyor
Rock Çoşkusu Yaşıyor
fosil.06

şebnem ferah - DVD  içeriği Empty
MesajKonu: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 8:50 am

şebnem ferah - DVD  içeriği 600050807137081li2
DVD İcerigi

Intro Müzik OkyanusAlbüm Can Kırıkları, 2005 Can Kırıkları Albüm Can Kırıkları, 2005 Çakıl Taşları Albüm Can Kırıkları, 2005 DelgeçAlbüm Can Kırıkları, 2005 AyAlbüm Artık Kısa Cümleler Kuruyorum, 1999 Ben Şarkımı SöylerkenAlbüm Kelimeler Yetse, 2003 Babam, Oğlum Albüm Kelimeler Yetse, 2003 Mayın Tarlası Albüm Kelimeler Yetse, 2003 İyi - Kötü (Dans Pisti)Albüm Kelimeler Yetse, 2003 Sigara Albüm Perdeler, 2001 Dünya Albüm Perdeler, 2001 Bugün Albüm Artık Kısa Cümleler Kuruyorum, 1999 Sil Bastan Albüm Perdeler, 2001 Oyunun Sonu Albüm Artık Kısa Cümleler Kuruyorum, 1999 Yağmurlar Albüm Kadın, 1996 Deli Kızım Uyan Albüm Kadın, 1996 Yeniden Doğup Gelsem Albüm Kadın, 1996 Ben Bir Mülteciyim Albüm Can Kırıkları, 2005 Fırtına Albüm Kadın, 1996 Hoşçakal Albüm Can Kırıkları, 2005 Vazgeçtim Albüm Kadın, 1996 Bu Aşk Fazla Sana Albüm Kadın

ruh kanseri
Rockkorkusu Grubu Adana Temsilcisi
ruh kanseri

MesajKonu: Geri: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 8:43 am

aşkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.hastayım sana şebooooooooooooooooo.iyiki varsın şeboooooooooo.Smile
MetalBöcek
Rockkorkusu Grubu KURUCUSU & Lead gitar
Rockkorkusu Grubu KURUCUSU & Lead gitar
MetalBöcek

MesajKonu: Geri: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 5:44 pm

sanırım repertuara şebo yu da eklesek iyi olacak Twisted Evil
MetallHo
Misafir

MesajKonu: Geri: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2007 8:19 am

evet desene mertin sırtına birde şebo screamleri bindi Very Happy:D
ruh kanseri
ruh kanseri

MesajKonu: Geri: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 1:16 am

ekleyin tabiiiiiiiiiiiiiii:afro:
epica
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Vokal
RockKorkusu Grubu Kurucusu & Vokal
epica

MesajKonu: Geri: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 11:44 am

bencede ekleseniz kadın albümünden cover falan yapsanız çok iyi olur bende çok seviyorum şebnem ferahı ve adını saygıyla ağzıma alıyorum türkiyenin güçlü seslerinden biri
fosil.06
Rock Çoşkusu Yaşıyor
Rock Çoşkusu Yaşıyor
fosil.06

MesajKonu: Geri: şebnem ferah - DVD içeriği   şebnem ferah - DVD  içeriği Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 2:00 am

tabiki olsun yoksa vururum özerki leadsiz kalırsınz Very Happy

Artık kısa cümleler ' dan Nefessiz Kaldım olabilir

şebnem ferah - DVD  içeriği Seboo3bysebnemferah1lv5

allah allah kimi vuruyon sen be Very Happy

şebnem ferah - DVD içeriği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-